Avtor: Administrator Objavljeno: 17. 07. 2021

16. NEDELJA MED LETOM, 18. 7. 2021

Jutri bo obletnica rojstva Magdalene Gornik. Na Gori bo romarski shod: ob 15h molitvena ura in ob 16h sv. maša, ki jo bo daroval postulator Franci Petrič.
V četrtek bo praznik Sv. Marije Magdalene, zavetnice župnije in celodenevno češčenje Svetega Rešnjega Telesa. Sv. maše bodo ob 7h, 10h in 17h. Pred mašami in med njimi bo priložnost za sv. spoved. Po jutranji maši bo izpostavljeno Najsvetejše. Da bi bilo ves čas primerno število vernikov in tudi za vodstvo molitve, naj velja razpored: 8 – 9 Zapotok, Vinice, 9 – 10 Zamostec, Lipovšica, Ravni Dol, 11 – 12 Podklanec, 12 – 13 dekanijski duhovniki, 14 – 15 Sodražica, 15 – 16 Žimarice, 16 – 17 Globel, Jelovec in Gora. Starši pripeljite k molitvi tudi otroke. Ob 17h bo sklep češčenja z litanijami Srca Jezusovega in sv. mašo, ki jo bo daroval Simon Virant.

GODOVI v torek sv. Marjeta, v petek sv. Brigita Švedska, v soboto sv. Krištof.
Danes teden bomo obhajali Magdalenino nedeljo in farno žegnanje. Pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije.

nedelja   7h za farane
               10h +Jože Levstek
ponedeljek 7h +Marija Zadnik
               16h Gora po namenu romarjev
torek      7h +Marija Šega obl.
               16h +Drago Kovačič pogreb
               19h sv. Marko +Simon in starši Lesar
sreda      7h +druž. Kamenšek
               19h Sedlo +druž. Arko Globel
četrtek    7h +Janez Milavec
               10h +Darinka Zajc obl.
               17h +Jože in Mateja Gornik
petek      19h +Julijana Lavrič 30. d.
sobota    17h Gora +Julka Car
               19h +Anica in Ivan Tanko ob