Avtor: zusodrazica Objavljeno: 16. 06. 2012

11. NEDELJA MED LETOM 17. 6. 2012

Pri maši ob 10h bo srečanje za starejše in bolne, med mašo bo tudi sv. maziljenje, že ob 930 priložnost za sv. spoved, po maši še družabno srečanje v župnijskem domu.

GODOVI: v četrtek sv. Alojzij, v petek sv. Janez Fisher in Tomaž More, v soboto sv. Jožef Cafasso.
Danes teden bo praznik rojstva Janeza Krstnika. Popoldne bo na župnijskem vrtu srečanje za župnijske sodelavce.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom. V tem tednu smo povabljeni k molitvi za domovino pred dnevom državnosti. 21. in 22. junija pa smo povabljeni k 24 urnemu postu za domovino.

V soboto bo župnijsko romanje na Zaplaz in še nekatere kraje, povezane z bl. Alojzijem Grozdetom. Romarji iz vasi do Podklanca počakajte ob 645 na avtobusnih postajah, odhod iz Sodražice bo ob 7h, do Zapotoka pa tudi takrat lahko počakate na svojih postajah. Nekaj romarjev še lahko sprejmemo. Doma v soboto ne bo maše.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zavode, zaradi romanja že v petek.

nedelja 7h za farane
            10h +Adolf Zadnik
ponedeljek 7h +Ivana in Jože Mohar
                  19h Sedlo +Frančiška Košir 1. obl.
torek 7h +Franc Košir 7. d.
              19h sv. Marko +Karolina Lušin 30. d.
sreda 7h +Nežka Vesel
četrtek 19h +Franc Pirc Sodražica