Avtor: zusodrazica Objavljeno: 29. 06. 2012

13. NEDELJA MED LETOM 1. 7. 2012

Druga maša bo danes ob 9h.
GODOVI: v torek sv. Tomaž, v sredo sv. Urh, v četrtek bo slovesni praznik sv. Cirila in Metoda, v petek sv. Marija Goretti.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Danes teden bo 14. nedelja med letom.
Jutri se začne letošnji oratorij. Otroci naj vsak dan prihajajo ob določeni uri. S seboj naj prinašajo copate. Danes teden bo sklep oratorija ob 15h s sv. mašo in skupnim srečanjem s starši.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Strmce.
Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

Škofijska Karitas prosi za pomoč otrokom, ki jim starši ne morejo sami nakupiti šolskih potrebščin. Položnice so v cerkvi.

nedelja 7h za farane
             9h +Alojzija Perušek
ponedeljek 7h +Mirko in družina Košir
                  19h Sedlo +France Košir Globel obl.
torek 7h v dober namen
         19h sv. Marko +Slavka Benčina obl.
sreda 7h +Janez Vesel
četrtek 19h +Franc Košir Sodražica obl.
petek 7h +Karolina Lušin
sobota 19h +Nežka vesel