Avtor: zusodrazica Objavljeno: 28. 07. 2012

17. NEDELJA MED LETOM 29. 7. 2012

Danes je pri nas tudi Krištofova nedelja. Sedaj bo še blagoslov avtomobilov. V zahvalo in prošnjo za srečno vožnjo ob blagoslovu darujmo za misijonska vozila. Vzemite nalepke in molitev.
GODOVI: Danes sv. Marta, jutri sv. Peter Krizolog, v torek sv. Ignacij Lojolski, v sredo sv. Alfonz, v petek sv. Lidija, v soboto sv. Janez Vianej.
Danes teden bo 18. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev v cerkvi. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice.
Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zamostca.
Danes je nova Družina in Ognjišče.

nedelja 7h za farane
            10h +Jože Levstek
ponedeljek 7h po namenu
                   19h Sedlo +Jožefa in Janez Mihelič obl.
torek 7h +druž. Bizjak
         19h sv. Marko +Jože Lušin obl.
sreda 7h +starši Šega Globel 2
          16h France Novak pogreb
četrtek 19h +Anica Prijatelj 30. d.
petek 7h +oba +Franca Francelj obl.
sobota 19h +France Novak 7. d.
nedelja 7h za farane
            10h +Mirko Košir