Avtor: zusodrazica Objavljeno: 8. 09. 2012

23. NEDELJA MED LETOM 9. 9. 2012

GODOVI: v sredo Marijino ime, v četrtek sv. Janez Zlatousti, v petek praznik povišanja svetega Križa, v soboto Žalostna Mati Božja – ob 9h bo maša na Strmci.
Danes teden bo 24. nedelja med letom – nedelja svetniških kandidatov ljubljanske nadškofije in žegnanje na Strmci, kjer bo sv. maša ob 830. To nedeljo bomo obhajali tudi kot katehetsko nedeljo.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
Verouk bo po objavljenem urniku. Do 6. razreda bo tudi letos v šolskih prostorih, za ostale v župnijskem domu. K prvi uri naj otroci prinesejo s seboj tudi bogoslužni zvezek lanskega razreda.
V Stični bo v soboto srečanje slovenske verne mladine. Za avtobus se lahko prijavite še jutri pri animatorjih.
Maše na podružnicah bodo ob 18h.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino z Vinic.
V MIklovi hiši v Ribnici bo v sredo ob 19. uri predavanje Marka Juhanta, soavtorja priročnika Varuh otrokovih dolžnosti ali nehajte se ukvarjati z otrokovimi pravicami! Lepo vabljeni posebej starši odraščajočih otrok.

nedelja 7h za farane
             10h +Franc Pirc in Marija Gornik
ponedeljek 7h +Stanko Cvar obl.
                 18h Sedlo +Sedlarjevi
torek 7h +Anica Prijatelj