Avtor: zusodrazica Objavljeno: 29. 09. 2012

26. NEDELJA MED LETOM 30. 9. 2012

GODOVI: Danes sv. Hieronim, jutri sv. Terezija Deteta Jezusa, v torek sv. angeli varuhi, v četrtek sv. Frančišek Asiški, v petek sv. Marija Favstina, v soboto sv. Bruno.
Danes teden bo 27. nedelja med letom – rožnovenska – začetek leta vere. Pred obema mašama bo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo za rožni venec. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev v cerkvi.
Jutri se začne rožnovenska pobožnost v mesecu oktobru. Vsak dan ste pol ure pred mašo povabljeni k molitvi rožnega venca. Ob sobotah bo pol ure pred mašo izpostavljeno sveto Rešnje telo za rožni venec, prav tako vse nedelje v oktobru pred jutranjo mašo, k molitvi lepo vabljeni tudi pred drugo nedeljsko mašo.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zapotoka.
Danes je nova Družina, Ognjišče in tiskana oznanila.
Voditelji kluba Kresnička konec tedna pripravljajo družabni vikend za animatorje in ostale mlade iz župnije. Družabni vikend bo potekal v SMC Cerknica od petka do nedelje. Več informacij pri animatorjih in na spletni strani Kresničke. Prijave potekajo do torka. Mladi lepo vabljeni!

nedelja 7h za farane
            10h +Anton Benčina obl.
ponedeljek 7h +Anica in Anton Turk
          18h Sedlo +Edvard Arko obl.
torek 7h +Nežka Šega 7. d.
        18h sv. Marko +Nežka in Janez Petek
sreda 7h +starši in Bratje Lukatovi Žimarice