Avtor: zusodrazica Objavljeno: 15. 12. 2012

3. ADVENTNA NEDELJA 16. 12. 2012

Po jutranji maši bo seja ŽPS.
Jutri bo začetek božične devetdnevnice. V Sodražici bo maša z devetdnevnico ob 18h v kapeli v župnijskem domu. V četrtek ste pol ure pred mašo povabljeni k molitvi rožnega venca. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci. V soboto bo maša v cerkvi, ker bo tudi spovedovanje.
GODOVI: v sredo sv. Urban, v petek sv. Peter Kanizij.
Danes teden bo 4. adventna nedelja.
Ves verouk bo po rednem urniku.
V petek bo priložnost za zakramente za bolnike na domu. Kdor bi želel prejeti zakramente doma, sporočite.
V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred Božičem. V soboto bo spovedovanje od 1715 in med mašo, v nedeljo od 615 in med obema mašama. Na Rakovniku je priložnost za spoved ta teden vsak dan od 9. do 12. ter 15. do 19. ure.
V petek ob 16h bo priprava jaslic. Tudi letos bodo sodelovali člani ŽPS, povabljeni pa tudi drugi.
Za čiščenje in ureditev cerkve prosim naslednjo skupino iz Podklanca v soboto po končanem pripravljanju jaslic.
V soboto ob 10.00 uri bo božični živ žav. Otroci lepo vabljeni.
ANIMATORJI vabijo na gledališko igro Glasbena mineštra, ki bo v soboto ob 19.00 uri v novi športni dvorani.
V cerkvi zadaj lahko dobite kadilo in koledarje, v župnišču pa naročniki lahko prevzamete Mohorjeve knjige.

nedelja 7h za farane
            10h +Dušan Gačnik 1. obl.
ponedeljek 15.30 Sedlo +Jožefa Prijatelj
                  18h +Marija Pirc obl.
torek 15.30 sv. Marko +Ivan Vesel 30. d.
         18h +Nežka Šega
sreda 18h Ivana in Janez Levstek
četrtek 18h +vaščani iz Podklanca
petek 18h +Slavka Bogataj 30. d.
sobota 18h +Alojz Zajc 30. d.
nedelja 7h za farane
           10h +Alojzij Lušin Žimarice