Avtor: zusodrazica Objavljeno: 18. 05. 2013

BINKOŠTI 19. 5. 2013

Šmarnice bodo danes ob 15h na Strmci.

Jutri je binkoštni ponedeljek, Marija, Mati Cerkve. Sv. maši bosta ob 8h in  19h

GODOVI: v sredo sv. Marjeta Kasijska, v petek Marija Pomočnica kristjanov, v soboto sv. Beda Častitljivi.

Danes teden bo praznik Svete Trojice. Pri maši ob 10h bo slovesnost 1. sv. obhajila.

V pripravi na 1. sv. obhajilo bo v sredo ob 17h čiščenje cerkve. V petek ob 1730 bo sv. spoved za prvoobhajance  in prav takrat tudi priložnost za sv. spoved za starše in druge sorodnike prvoobhajancev. V soboto ob 9h bo vaja za prvoobhajance.

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

V letu vere bo po prazniku SRT od petka do sobote prihodnji teden nočno češčenje SRT. Razpored, ki je objavljen že v oznanilih, je zadaj na oglasni deski in ste vabljeni k vpisu, da bo vsako uro vsaj nekaj molivcev.

nedelja 7h za farane

10h +Jože Vesel Stara Cerkev

ponedeljek      7h v čast Devici Mariji v dober namen

19h +Alojzij Cvar 7. d.

torek      7h +Janez Vesel

19h Sedlo +Marija Oražem obl.

sreda      7h +France Rus obl.

četrtek   19h +Drago Kožar obl.

petek     7h za zdravje

sobota    19h +Dušan Gačnik