Avtor: zusodrazica Objavljeno: 29. 06. 2013

13. NEDELJA  MED LETOM  30. 6. 2013

Druga maša bo danes ob 9h.

GODOVI: v sredo sv. Tomaž, v četrtek sv. Urh, v petek bo slovesni praznik sv. Cirila in Metoda, v soboto sv. Marija Goretti.

Danes teden bo 14. nedelja med letom; nedelja Slovencev po svetu. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev ogrevanja v cerkvi. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Jutri se začne letošnji oratorij. Otroci naj vsak dan prihajajo ob določeni uri. S seboj naj prinašajo copate. Sklep oratorija ob prihodnjo nedeljo pri maši ob 10h.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

Na Gori bo danes romarski shod.  Ob 15. uri bo pred Najsvetejšim molitvena ura za domovino in nato ob 16. uri sv. maša.  Prilika bo tudi za sv. spoved. Lepo vabljeni !

Slovenska Karitas v tem času zbira pomoč otrokom, ki jim starši ne morejo sami nakupiti šolskih potrebščin. Položnice so zadaj.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Kurirske ceste.

nedelja     7h za farane

9h +Janez in Anton Lovšin Žimarice

ponedeljek 7h +starši Gornik in Starc

torek         7h +druž. Kovačič

19h sv. Marko +Angela Lunder in Tadeja Mraz

sreda        7h +Alojz Cvar

19h Sedlo +Leopoldina Hren

četrtek      19h +Franc Košir obl.

petek        7h +Ivan Benčina

sobota      19h +Ivan Šilc 30. d.

nedelja     7h za farane

10h +Marija Pirc Žimarice 6 obl.