Avtor: zusodrazica Objavljeno: 31. 08. 2013

22. NEDELJA  MED LETOM  1. 9. 2013

GODOVI: Danes obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah, v torek sv. Gregor Veliki, v sredo sv. Rozalija, v četrtek bl. mati Terezija.

Danes teden bo 23. nedelja med letom in praznik Marijinega rojstva ali mala maša. Po jutranji maši bo seja ŽPS.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Soboto po prvem petku molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Verouk ta teden še ne bo. Pač pa bo za vse otroke vpis k verouku v župnišču v pisarni v ponedeljek od 17. do 18. ure za 1. razred, za vse ostale v petek popoldne (oznanila). Pri vpisu bodo otroci tudi prejeli zvezke in knjige in prav tako naj se poravna prispevek.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Strmce in začetek Prvomajske.

nedelja 7h za farane

10h +Marija Gornik obl. in Franc Pirc

ponedeljek      7h +Ivana Pirc Žimarice obl.

19h Sedlo +Ana Vesel

torek      7h +Jože Belaj in starši Zajc

sreda      7h +Marija Klun

četrtek   19h +Breda Lunder 7. d.

petek     7h za duhovne poklice

sobota    19h +Ivana Petrič Žimarice obl.

nedelja 7h za farane

10h oba +Antona Petrič