Avtor: Administrator Objavljeno: 30. 07. 2016

18. NEDELJA MED LETOM,  31. 7. 2016

GODOVI: Danes sv. Ignacij Lojolski, jutri sv. Alfonz Ligvorij, v četrtek sv. Janez Vianej, v petek Marija Snežna, zavetnica župnije Gora, v soboto Jezusova spremenitev na gori.

Danes teden bo 19. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Danes je nova Družina in Ognjišče.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Globeli.

Na Gori bo popoldan romarski shod. Ob 15. uri bo molitvena ura za nove duhovne poklice in njihovo stanovitnost. Ob 16. uri sv. maša, ki jo bo daroval novomašnik Simon Virant.

nedelja 7h za farane

10h +Ljudmila Pirc

ponedeljek      7h +Špelca Marolt

19h Sedlo +Peruškovi Globel

torek      7h oba +Franceta Francelj

19h sv. Marko +Simon in starši Lesar 1. obl.

sreda      7h +Tine Lušin

četrtek   19h +Ivanka Levstek Pikčeva 1. obl.

petek     7h +Janez in Ivana Levstek

sobota    19h +Magdalena Petrič