Avtor: Administrator Objavljeno: 27. 08. 2016

22. NEDELJA MED LETOM,  28. 8. 2016

Danes je tudi žegnanje na Sedlu, kjer bo sv. maša ob 8.30.

GODOVI: Danes sv. Avguštin, jutri mučeništvo Janeza Krstnika, v četrtek obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah, v petek pri nas obletnica posvetitve župnijske cerkve, v soboto sv. Gregor Veliki.

Danes teden bo zunanja slovesnost obletnice posvetitve župnijske cerkve in angelska nedelja. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Soboto po prvem petku molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

V petek in soboto bo vpis k verouku; v petek obd 17. do 18. ure za prvi razred, v soboto pa od 9. do 10. ure za ostale nižje razrede, od 10. do 11. ure pa za višje razrede. Kdor od 4. razreda naprej še ni vrnil knjige, naj jo prinese s seboj, enako tudi spričevala.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Podklanca.

nedelja   7h za farane

8.30 Sedlo za sosesko

10h za srečen zakon

ponedeljek       7h +Ivana Lunder Strmca

19h Sedlo +Alojz Vesel Peruškov obl.

torek      16h +Jože Pogorelc pogreb

19h sv. Marko +druž. Ogrinc Preska

sreda      7h za zdravje

četrtek    19h +Ivanka Gornik

petek      7h +Danilo Marolt

sobota    19h +Ljudmila Pirc 1. obl.

nedelja   7h za farane

10h +Andrej Vovko 1. obl.