Avtor: Administrator Objavljeno: 29. 10. 2016

31. NEDELJA MED LETOM,  30. 10. 2016

V torek bo slovesni praznik vseh svetnikov. Sv. maše bodo ob 7h, 10h in 14h. Popoldne bo po praznični maši v cerkvi še besedno bogoslužje in molitve za rajne na pokopališču. Pri sv. Marku bo sv. maša in molitve za rajne ob 8.30. Ob 17h bo v Sodražici zvonilo v spomin rajnim. Takrat naj bi se zbrali k molitvi za rajne ali v cerkvi, kjer bomo skupaj molili tri dele rožnega venca, ali enako molite doma v družinah.

V sredo bo spomin rajnih ali verne duše. Sv. maše bodo ob 7h  in 18h v Sodražici, po jutranji maši molitve za rajne na pokopališču, ter ob 16h na Sedlu ter pri sv. Marku.

Odpustki – preberite v oznanilih.

GODOVI: v četrtek sv. Viktorin Ptujski, v petek sv. Karel Boromejski, v soboto sv. Elizabeta in Zaharija.

Danes teden bo 32. nedelja med letom in zahvalna nedelja. Pri obeh mašah  bo darovanje za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred obema mašama pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Maše na podružnicah bodo ob 16h, v Sodražici ob 18h.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 17h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo sv. maš s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane iz Jelovca. Za zahvalno nedeljo okrasimo cerkev s pridelki zemlje in izdelki suhe robe. Tudi drugi povabljeni, da prispevate lepe pridelke in izdelke za okrasitev cerkve.

Danes je nova Družina, Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja          7h za farane

10h +Karol in Marija Košmrlj obl.

ponedeljek    7h +Dušan Gačnik

16h Sedlo +Viktor in Frančiška Mihelič

vsi sveti        7h za farane

8.30 sv. Marko po namenu

10h +starši Kožar obl.

14h ++duhovniki

verne duše   7h za duše v vicah – v cerkvi

16h Sedlo po namenu svetega očeta

16h sv. Marko za duše v vicah

18h +Miha Čampa 7. d. – v cerkvi

četrtek          18h +Rudolf Indihar 30. d.

petek             7h +udje bratovščine sv. Uršule

sobota           18h +Marija Lovšin 30. d.

nedelja          7h za farane

10h +Nežka in Anton Vesel