Avtor: Administrator Objavljeno: 26. 11. 2016

1. ADVENTNA NEDELJA,  27. 11. 2016

GODOVI: jutri sv. Katarina Laboure, v sredo sv. Andrej apostol, v soboto sv. Frančišek Ksaver.

Danes teden bo 2. adventna nedelja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Po jutranji maši bo seja ŽPS.

Maše na podružnicah bodo ob 15.30.

V torek se začne devetdnevnica v čast Brezmadežni, ki bo vsak delavnik ob 18h do petka v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci.

V petek, ki  bo prvi v mesecu, bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu srcu tudi ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. V četrtek bo izpostavljeno Najsvetejše samo pol ure pred mašo za molitev rožnega venca.

v soboto po maši ob 19h bo v župnijskem domu Mihaela Drobnič, ki se je udeležila študentske pomoči slovenskim misijonarjem na Madagaskarju, ob slikah predstavila njihovo delo.

Danes je nova Družina, Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja   7h za farane

10h +Jože Pakiž 1. obl.

ponedeljek       7h +druž. Starc in Gornik

15.30 Sedlo +Alojzija in Ivan Perušek

torek      15.30 sv. Marko +Marija Arko 7. d.

18h +Slava Petrič obl.

sreda      18h +Alojzij Zajc

četrtek    18h +Edvard Trhlen

petek      7h +Rudolf in Jerica Oražem

18h +druž. Vidrih

sobota    18h +Anton in Marija Mihelič obl.

nedelja   7h za farane

10h +Angela Ambrožič obl.