Avtor: Administrator Objavljeno: 1. 04. 2017

5. POSTNA – TIHA NEDELJA,  2. 4. 2017

Danes lahko vzamete oljko za blagoslov na cvetno nedeljo. Darovi so namenjeni za obnovo primorskih cerkva.

Ob 14h bo križev pot s Peska od kapelice na Sedlo.

Danes teden bo 6. postna – cvetna nedelja. Ob 10h bo blagoslov zelenja in butaric na pokopališču, zjutraj pred mašo v cerkvi.

V četrtek bo srečanje za starejše. Ob 18h bo sv. maša, eno uro  pred mašo (17h) bo ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom in križev pot ter priložnost za sv. spoved, po maši družabno srečanje. Po maši bo tudi sestanek sodelavcev Karitas. Vabljeni še novi sodelavci.

Petek  bo prvi v mesecu in cvetni petek spomin Žalostne Matere Božje. Zjutraj bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov, na Strmci bo maša v čast Žalostni Materi Božji bo ob 18h.

V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred veliko nočjo. V soboto bo spovednik od 1730 in med mašo, v nedeljo od 615 in med obema mašama. V velikem tednu ne bo več spovednika od drugod.

Danes se tudi začenja radijski misijon na Radiu Ognjišče. V petek bo ves dan priložnost za sv. spoved v Ribnici.

nedelja     7h za farane
                 10h v zahvalo Roženvenski Materi Božji
                 14h križev pot s Peska na Sedlo
ponedeljek 7h +Janez Debeljak
                 18h Sedlo udje bratovščine sv. Uršule
torek        7h za zdravje
                 16h +Frančiška Zajc pogreb
sreda        7h +druž. Hočevar Zamostec
četrtek      18h +Jože Čampa 7. d.
petek        7h +druž. Belaj Žimarice 37
                 18h Strmca +druž. Arko

sobota      18h +Anton Štupica obl.
nedelja     7h za farane
                 10h +Anica Tanko obl.