Avtor: Administrator Objavljeno: 26. 05. 2017

7. VELIKONOČNA NEDELJA,  28. 5. 2017

Danes ob 16h bodo šmarnice pri Novi Štifti, na Gori pa bo romarski shod. Ob 15. uri bo molitvena ura pred Najsvetejšim in ob 16. uri sv. maša.

GODOVI: jutri sv. Maksim Emonski, v torek sv. Kancijan, v sredo obiskanje Device Marije in sklep šmarnic, v četrtek sv. Justin, v soboto sv. ugandski mučenci.

Danes teden bodo binkošti – praznik Svetega Duha. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Strmce.

nedelja   7h za farane
              10h +Jože Pakiž
ponedeljek      7h +starši Čampa Cvekarjevi
              19h Sedlo +Marija Cigale 7. d.
torek      7h +Frančiška Peteh
              19h sv. Marko +Benčinovi Zapotok
sreda      7h +Stanislav Čampa obl.
četrtek   19h +Božidar Urh 30. d.
petek     7h +Janez Bartol 7. d.
              19h +Frančiška Zajc
sobota    19h +Rudolf Indihar