Avtor: Administrator Objavljeno: 3. 06. 2017

BINKOŠTI, 4. 6. 2017

Jutri je binkoštni ponedeljek, Marija, Mati Cerkve. Sv. maši bosta ob 8h in 19h

GODOVI: v četrtek sv. Medard, v petek sv. Primož in Felicijan.

Danes teden bo praznik Svete Trojice. Pri maši ob 10h bo srečanje za starejše in bolne, med mašo bo tudi sv. maziljenje, že ob 930 priložnost za sv. spoved. Po maši bo še družabno srečanje v župnijskem domu. Za to srečanje prosim farane iz Zamostca do št. 30, da bi pripravili nekaj peciva. Prinesli naj bi v soboto po maši ali v nedeljo zjutraj.

Jutri – prvi ponedeljek v mesecu - bo od 18h do 19h v župnijskem domu uradna ura Karitas.

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

V soboto bo župnijsko romanje. Avtobus bo odpeljal iz Sodražice ob 7h, na postajah od Podklanca počakajte 15 minut prej, proti Zapotoku prav tako ob 7h.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Prvomajske c. Zaradi romanja naj bi prišli že v petek.

V sredo bomo romali dekanijski duhovniki in zjutraj ne bo maše, zvečer pa bo na Sedlu.

Tudi letos bo po prazniku SRT od petka do sobote nočno češčenje SRT. Razpored je zadaj na oglasni deski in ste vabljeni k vpisu, da bo vsako uro vsaj nekaj molivcev.

Zadaj so tudi slike sv. birme, od prvega obhajila pa jih lahko prevzamete v župnišču.

nedelja          7h za farane
                     10h +Ivan Debeljak obl.
ponedeljek    8h +Marko Vesel
                     19h +Andrej Benčina obl.
torek             7h +Marija Krušič
                     19h sv. Marko +Blaž Kos obl.
sreda             19h Sedlo +Anton Janež 30. d.
četrtek          19h +Peter Štupica 7. d.
petek             7h +Viktor Vesel
sobota           na romanju za farane
                     19h +Janez Debeljak
nedelja          7h +Stank Jelnikar – darovale pevke