Avtor: Administrator Objavljeno: 25. 11. 2017

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA,  26. 11. 2017

GODOVI: jutri sv. Modest in Virgil, v torek sv. Katarina Laboure, v četrtek sv. Andrej apostol.

Danes teden bo 1. adventna nedelja in nedelja Karitas. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Maše na podružnicah bodo ob 15.30.

Ta teden je teden Karitas, ki nas kliče k pomoči ljudem v stiski. V sredo bo v Celju dobrodelni koncert Klic dobrote tudi z radijskim in TV prenosom, ob katerem smo povabljeni k pomoči.

V četrtek se začne devetdnevnica v čast Brezmadežni, ki bo vsak delavnik ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci. V četrtek bo izpostavljeno Najsvetejše samo pol ure pred mašo za molitev rožnega venca. V četrtek po maši ob 19h bo sestanek Karitas.

V petek, ki  bo prvi v mesecu, bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu srcu tudi ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov, zvečer maša z devetdnevnico.

Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

Za čiščenje in ureditev cerkve prosim prvo skupino iz Jelovca.

V soboto ob 9h bo v župnijskem domu sestanek družin, ki bi sodelovale pri pripravi jaslic v župnijskem domu.

nedelja   7h za farane
              10h +Slava Petrič obl.
ponedeljek      7h +Viktor Vesel 1. obl.
              15.30 Sedlo +Andrej Oražem 1. obl.
torek      7h +Angela Ambrožič obl.
              15.30 sv. Marko +Alojz Lušin obl.
sreda      7h +Rusovi
četrtek   18h +Andrej Pust
petek      7h za zdravje
              18h +Edvard Trhlen
sobota    18h +Jože Pakiž obl.
nedelja   7h za farane
              10h +Jožica in Milan Pirc obl.