Avtor: Administrator Objavljeno: 25. 08. 2018

21. NEDELJA MED LETOM,  26. 8. 2018

Danes je tudi žegnanje na Sedlu, kjer bo sv. maša ob 830. Pri maši ob 10h bo sklep oratorija.
GODOVI: jutri sv. Monika, v torek sv. Avguštin, v sredo mučeništvo Janeza Krstnika, v soboto obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah.

Danes teden bo obletnica posvetitve župnijske cerkve in angelska nedelja. Pri obeh mašah bo darovanje za poravnavo potrebe župnije. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Danes teden bo 20. nedelja med letom.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
V petek in soboto bo vpis k verouku; v petek od 17. do 18. ure za prvi razred, v soboto pa od 9. do 10. ure za ostale nižje razrede, od 10. do 11. ure pa za višje razrede. Kdor od 4. razreda naprej še ni vrnil knjige, naj jo prinese s seboj, enako tudi spričevala.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Globeli.
Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.
Danes popoldne bo na Gori romarski shod. Ob 15. uri bo pred Najsvetejšim molitvena ura za blagoslov v novem šolskem letu in nato ob 16. uri sv. maša.

nedelja      7h za farane
           8.30 Sedlo za sosesko