Avtor: Administrator Objavljeno: 24. 11. 2018

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA,  25. 11. 2018

GODOVI: v torek sv. Modest in Virgil, v sredo sv. Katarina Laboure, v četrtek sv. , v petek sv. Andrej apostol.
Ta teden je teden Karitas, ki nas kliče k pomoči ljudem v stiski. V sredo bo v Celju dobrodelni koncert Klic dobrote tudi z radijskim in TV prenosom, ob katerem smo povabljeni k pomoči.
Danes teden bo 1. adventna nedelja in nedelja Karitas. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Po jutranji maši bo seja ŽPS.
V četrtek se začne devetdnevnica v čast Brezmadežni, ki bo vsak delavnik ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci. V četrtek bo izpostavljeno Najsvetejše samo pol ure pred mašo za molitev rožnega venca
Za čiščenje in ureditev cerkve prosim naslednjo skupino iz Žimaric.
Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja    7h za farane
          10h +Janez Levstek
ponedeljek      7h za zdravje
          15.30 Sedlo +Terezija Prijatelj
torek        7h za zdravje
          15.30 sv. Marko +Alojz Lušin obl.
sreda 7h +druž. Šega Globel
četrtek     18h +starši Marinko
petek 18h +Jože Pakiž obl
sobota     18h +Danica Kovačič 30. d.
nedelja    7h za farane
          10h +Anton in Marija Mihelič