Avtor: Administrator Objavljeno: 18. 05. 2019

5. VELIKONOČNA NEDELJA,  19. 5. 2019

Pri drugi maši bo slovesnost 1. sv. obhajila. Ob 18h bodo šmarnice v župnijski cerkvi.
GODOVI: jutri sv. Bernardin Sienski, v sredo sv. Marjeta, v petek Marija Pomočnica kristjanov.

Danes teden bo 6. velikonočna nedelja. Pri maši ob 10h bo slovesnost sv. birme, ki jo bo podelil kanonik Franci Petrič.
Ves teden bo devetdnevnica pred birmo ob delavnikih vsak dan ob 19h. Med mašo bodo tudi šmarnice. V torek bo srečanje pred birmo z g. birmovalcem. Začetek bo ob 18h.  Birmanci bodo tudi predstavili svojo pripravljenost. Srečanja naj se udeležijo tudi starši in botri birmancev in animatorji birmanskih skupin, ki jih bo g. birmovalec nagovoril v drugem delu srečanja. Po srečanju devetdnevnica in priložnost za sv. spoved. K temu srečanju ste povabljeni tudi drugi, zlasti tudi otroci iz nižjih razredov.

V ponedeljek in četrtek starši birmancev poskrbijo za čiščenje cerkve.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

nedelja    7h +Nežka Mihelič
          10h za farane
          18h šmarnice v župnijski cerkvi
ponedeljek      19h v zahvalo
torek        19h +Slava Petrič
sreda 19h +Peter in druž. Perušek
četrtek     19h +Drago Kožar obl.
petek 19h +Jože Gornik obl.
sobota     19h +Marija Cigale
nedelja    7h +Branko Kovačič obl.
          10h za farane
          18h šmarnice v župnijski cerkvi