Avtor: Administrator Objavljeno: 9. 06. 2019

BINKOŠTI,  9. 6. 2019

Jutri je binkoštni ponedeljek, Marija, Mati Cerkve. Sv. maši bosta ob 8h in 19h.
GODOVI: v torek sv. Barnaba, v četrtek sv. Anton Padovanski, v soboto sv. Vid.

Danes teden bo praznik Svete Trojice. Pri maši ob 10h bo srečanje za starejše in bolne, med mašo bo tudi sv. maziljenje, že ob 930 priložnost za sv. spoved. Slovesnost bo imel jezuit p. Tomaž Podobnik. Po maši bo še družabno srečanje v župnijskem domu. Za to priložnost prosim farane iz Globeli, da bi pripravili nekaj peciva.
Prihodnjo nedeljo popoldne bo na župnijskem vrtu srečanje za župnijske sodelavce z začetkom ob 15h. Lepo vabljeni člani ŽPS, Karitas, pevci, ključarji, bralci, ministranti, skupina za priložnostno pomoč…
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s ceste M. Šilc.
Tudi letos bo po prazniku SRT od petka do sobote nočno češčenje SRT. Razpored je zadaj na oglasni deski in ste vabljeni k vpisu, da bo vsako uro vsaj nekaj molivcev.

nedelja    7h za farane
          10h +Jože Belaj obl.
ponedeljek      8h +Pakiževi Globel
          19h v zahvalo
torek        7h +Franc Pirc Sodražica
          19h sv. Marko +Blaž Kos
sreda 7h za zdravje
          19h Sedlo +Terezija Prijatelj
četrtek     19h +Zinka Štupica 7. d.
petek 7h +druž. Nosan Žimarice 62
sobota     19h +Rozalija Mihelič 1. obl.
nedelja    7h za farane
          10h +Alojzija Vesel