Avtor: Administrator Objavljeno: 29. 06. 2019

13. NEDELJA MED LETOM,  30. 6. 2019

Druga maša bo danes ob 9h.
GODOVI: v sredo sv. Tomaž ap., v četrtek sv. Urh, v petek v Sloveniji slovesni praznik sv. Cirila in Metoda, v soboto sv. Marija Goretti.

Danes teden bo 14. nedelja med letom -nedelja Slovencev po svetu in zunanja slovesnost sv. Cirila in Metoda. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino s Slemenske c.
Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.
Danes popoldne ob 16h bo na Gori zlata maša tamkajšnjega župnika g. Antona Dobrovoljca.

nedelja    7h za farane
          9h +Marija Pirc obl.
ponedeljek      7h +Magda Levstik
          19h Sedlo +Ana Vesel obl.
torek        7h +Stane Starc
          19h sv. Marko +Alojz Lušin
sreda            po namenu
četrtek     19h +Zinka Štupica 30. d.
petek 7h +France Arko Globel
          19h +Majda in France Košir obl.
sobota     19h +Fanika Žagar
nedelja    7h za farane