Avtor: Administrator Objavljeno: 13. 07. 2019

15. NEDELJA MED LETOM,  14. 7. 2019

GODOVI: jutri sv. Bonaventura, v torek Karmelska Mati Božja, v sredo sv. Aleš, v soboto sv. Marjeta.
Danes teden bo 16. nedelja med letom. Pri nas bomo pred praznikom zavetnice župnije sv. Marije Magdalene obhajali Magdalenino nedeljo in farno žegnanje. Pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije.

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
Danes ob 16h bo pri Novi Štifti sv. maša s procesijo v čast Karmelski Materi Božji.
V petek bo rojstni dan mistikinje Magdalene Gornik. Na Gori bo romarski shod. Ob 16. uri bo molitvena ura pred Najsvetejšim in nato ob 17. uri sv. maša, ki jo bo ob somaševanju daroval gospod nadškof msgr. Stanislav Zore. Lepo vabljeni.
Ob župnijskem prazniku sv. Marije Magdalene Občina Sodražica prireja Magdalenin večer s koncertom Mance Izmajlove, ki bo prihodnjo nedeljo ob 19.30 v župnijski cerkvi. Lepo vabljeni.

nedelja    7h za farane
          10h +Ivan Mihelič
ponedeljek      7h udje bratovščine sv. Uršule
          19h Sedlo +druž. Zbačnik Podklanec
torek        7h +Alojzija Vesel
          19h sv. Marko +Edvard Čermelj 7.d.
sreda 7h +Janez Levstek obl.
četrtek     19h +druž. Lovrenčič
petek 7h +Marija Zadnik obl.
sobota     19h +Ivanka Gornik
nedelja    7h za farane