Avtor: Administrator Objavljeno: 31. 08. 2019

22. NEDELJA MED LETOM,  1. 9. 2019

GODOVI: v torek sv. Gregor Veliki, v sredo sv. Rozalija, v četrtek sv. mati Terezija.
Danes teden bo 23. nedelja med letom in praznik Marijinega rojstva.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
V petek in soboto bo vpis k verouku; v petek od 17. do 18. ure za prvi razred, v soboto pa od 9. do 10. ure za ostale nižje razrede, od 10. do 11. ure pa za višje razrede. Kdor od 4. razreda naprej še ni vrnil knjige, naj jo prinese s seboj, enako tudi spričevala.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zapotoka.

nedelja   7h za farane
              10h +Alojzija Vesel
ponedeljek      7h +Darinka in Jože Zajc

19h Sedlo +Ivan in starši Mihelič
torek      7h +Drago in starši Žlindra
              19h sv. Marko udje bratovščine sv. Uršule
sreda      7h +Ivana Pirc Žimarice obl.
četrtek   19h +Anton Benčina obl.
petek      7h +Pavla in France Rus
              19h +Pavla Knavs obl.
sobota    19h +Anton in Marija Hočevar obl.
nedelja   7h za farane
              10h +Dragica Osojnik 30. d.

Ob kolesarskem romanju Radia Ognjišče od Marije k Mariji, ki bo imelo cilj pri Novi Štifti, kjer bodo imeli sv. mašo v nedeljo ob 10h, in se želijo srečati tudi z vami - našimi župljani, poslušalci in PROjevci. Zato vas vabim, da jih počakate v soboto, 7. septembra ob 18h ob naši cerkvi, da se z njimi na kratko srečate. Pravijo, da vam ne bo vzelo veliko časa - največ pol urice. Vabim vas tudi, da za to srečanje vsaj nekateri prijatelji pripravite kakšno pecivo, sam pa bom dodal še kakšno pijačo.