Avtor: Administrator Objavljeno: 3. 10. 2020

OZNANILA 4. 10. 2020

27. NEDELJA MED LETOM, 4. 10. 2020

Danes je 27. nedelja med letom – Rožnovenska nedelja in začetek tedna za življenje. Po jutranji maši bo seja ŽPS.
GODOVI: Danes sv. Frančišek Asiški, jutri sv. Favstina Kowalska, v sredo Rožnovenska Mati Božja.
Danes teden bo 28. nedelja med letom. Pred jutranjo mašo vabljeni k molitvi rožnega venca pred Najsvetejšim zakramentom. Pri maši ob 10h bo srečanje in blagoslov zakonskih jubilantov. Zaradi razmer z virusom tokrat ne bo še posebnega srečanja in druženja po maši. Vsi, ki obhajate 10., 20., 25., 30., 40., 50. ali 60. obletnico lepo vabljeni.
V ponedeljek (jutri) ob 19. uri bo srečanje za starše birmancev in birmance v župnijski cerkvi. Za birmance verouka ta teden ne bo, pač pa naj se vsi udeležijo srečanja.
V torek v Sodražici ne bo maše, v sredo ob 16. uri bo v Sodražici pogrebna maša. V sredo zvečer bo maša na Sedlu.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
Danes so nova tiskana oznanila.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosimo naslednjo skupino iz Zapotoka (dogovorite se z Janom ali Blažem).

nedelja   7h za farane
              10h +Rudolf Indihar
ponedeljek  7h +Terezija in Rudolf Arko
sreda     16h pogreb +Dušan Lipovec
              1730 (Gora) +Tone Lešnik
              18h (Sedlo) +družina Zabukovec
četrtek   19h +Sandi Debeljak 7. d.
petek      7h +starši Ošaben
sobota   1730 (Gora) Za blagoslov in ureditev življenja