Avtor: Administrator Objavljeno: 6. 02. 2021

oznanila 7. 2. 2021

5. NEDELJA MED LETOM – 7. 2. 2021

Danes je 5. nedelja med letom. Z današnjim dnem se v župniji zopet uvaja nedeljsko bogoslužje s pristnostjo vernikov, ki pa se morajo za obisk svete maše prijaviti. Ob 10h bo tudi na prvem programu nacionalne televizije prenos sv. maše iz mariborske stolnice.
GODOVI: V sredo sv. Sholastika, v četrtek Lurška Mati Božja.
Danes teden bo 6. nedelja med letom. Za obisk treh nedeljskih maš se lahko že prijavite (071 243 266 ali na spletni strani).
Četrtek bo zadnji pred začetkom postnega časa – debeli četrtek, sveti maši bosta ob 8h ter 10h, v vmesnem času bo za osebno molitev izpostavljeno Sveto Rešnje Telo, med obema mašama bo tudi priložnost za spoved.
V četrtek je tudi svetovni dan bolnikov. Papeževo poslanico od tem dnevu lahko preberete na povezavi.
V četrtek, petek in soboto bodo na teološki fakulteti v Ljubljani potekali informativni dnevi, več informacij najdete na njihovi spletni strani.
Uradne ure v župnijski pisarni bodo v sredo od 15h do 17h ali po dogovoru (071 243 266).
Danes je novi Prijatelj.
Za čiščenje in ureditev župnijske cerkve prosim prvo skupino iz Globeli, dogovorite se (zaradi ukrepov le ena družina).

nedelja        7h za farane                                 (potrebna prijava)
                    10h +družina Lesar Zamostec     (potrebna prijava)
                    15h  pogreb +Marija Okorn
ponedeljek  17h +Jože Pucelj
torek            17h + Majda Brinšek 7. d.
sreda          15h +Marija Cvar pogreb
                   17h +Slavka Drobnič 7. d.
četrtek        8h V čast in zahvalo Lurški Materi Božji
                    10h +Ivan Čampa
petek          17h +Marija Gumilar 30. d.
sobota        17h +Marija Okorn 7. d.                (potrebna prijava)
nedelja        7h za farane                                 (potrebna prijava)
                    10h +Marija Oražem obl.             (potrebna prijava)