Avtor: Administrator Objavljeno: 28. 08. 2021

22. NEDELJA MED LETOM, 29. 8. 2021

Danes je tudi žegnanje na Sedlu, kjer bo sv. maša ob 8.30.
GODOVI: Danes mučeništvo Janeza Krstnika, v sredo obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah, v četrtek obletnica posvetitve župnijske cerkve , v petek sv. Gregor Veliki.

Danes teden bomo obhajali obletnico posvetitve župnijske cerkve in angelsko nedeljo. Pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije, v soboto pa v nabiralnik.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. V petek bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu bo ob 19h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Obhajilo na domu bo že v četrtek od Zapotoka do Sodražice, v petek pa preostale vasi.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Kurirske c.
V petek in soboto bo vpis k verouku v župnijskem domu; v petek od 17. do 18. ure za prvi razred, v soboto pa od 9. do 10. ure za ostale nižje razrede, od 10. do 11. ure pa za višje razrede. Kdor od 4. razreda naprej še ni vrnil knjige, naj jo prinese s seboj, enako tudi spričevala.
Danes so nova tiskana oznanila.

nedelja 7h za farane
             8.30 Sedlo za sosesko
             10h +Ivana Lunder in Rozalija Mihelič
ponedeljek      7h +druž. Mestek Zamostec
             19h Sedlo +Jože Indihar 30. d.
torek     7h +druž. Belaj in Terezija Lušin
             19h sv. Marko +Jože in Ivana Bartol