Avtor: Administrator Objavljeno: 30. 04. 2022

3. VELIKONOČNA NEDELJA, 1. 5. 2022

Danes ob 14.30 bodo šmarnice na Sedlu.
GODOVI: Danes sv. Jožef Delavec, jutri sv. Atanazij, v torek sv. Filip in Jakob ap., v sredo sv. Florijan, zavetnik gasilcev. Gasilci bodo počastili svojega zavetnika v soboto pri maši ob 19h v župnijski cerkvi, v petek sv. Dominik Savio.

Danes teden bo 4. velikonočna nedelja – nedelja Dobrega pastirja in svetovni molitveni dan za duhovne poklice. Ves teden smo vabljeni k okrepljeni molitvi za duhovne poklice.
V Sodražici bodo ob delavnikih šmarnice med mašami in prav tako bodo tudi na podružnicah šmarnice med mašami. Posebej šmarnice za otroke zlasti pri kapelicah pa po dogovoru.
V sredo ob 19h bo v cerkvi prvo srečanje v pripravi na birmo za starše in birmanske kandidate iz 7. in 8. razreda.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve za duhovne poklice. V petek bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 19h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Obhajilo na domu bo že v četrtek od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa preostale vasi.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zapotoka.

nedelja   7h za farane
               10h +Drago Kovačič
               14.30 šmarnice na Sedlu
ponedeljek 7h udje bratovščine sv. Uršule
               19h Sedlo +Emil Kodat in Marija Cigale
torek      7h +druž. Markovič in Skrbiš
               19h sv. Marko +Jože Lovšin Zapotok 2 obl.
sreda      7h +druž. Vesel Valentinovi
četrtek    19h +Edvard Trhlen