Avtor: Administrator Objavljeno: 25. 06. 2022

13. NEDELJA MED LETOM, 26. 6. 2022

Druga maša bo danes ob 9h. Popoldne bo na Gori romarski shod za beatifikacijo Magdalene Gornik; ob 15h molitvena ura, ob 16h sv. maša.
V sredo bo slovesni praznik apostolskih prvakov sv. Petra in Pavla. Sv. maši bosta ob 8h in 19h. Ob 9h bo v ljubljanski stolnici slovesnost mašniškega posvečenja. Za ljubljansko nadškofijo bodo posvečeni: Rok Gregorčič – Ljubljana-Šiška, Tadej Pagon – Tržič-Bistrica in Janez Pavel Šuštar – Homec. Novomašnike priporočam v molitev.
GODOVI: jutri sv. Ema Krška, v torek sv. Irenej, v četrtek prvi mučenci rimske cerkve.
Danes teden bo 14. nedelja med letom–nedelja Slovencev po svetu.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za novomašnike in nove duhovne poklice. V petek bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu bo ob 19h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Obhajilo na domu bo že v četrtek od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa preostale vasi.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Podklanca.

nedelja  7h za farane
             9h +Jože Žlindra obl.
             16h Gora za beatifikacijo Magdalene Gornik
ponedeljek       7h +Ivan Čampa Žimarice obl.
             19h Sedlo +Leon Mihelič
torek     7h +Ljudmila Zabukovec 7. d.
             19h sv. Marko +Ivana Cvar 7.d.
sreda     8h za nove duhovne poklice in v zahvalo
             19h +Alojz in Pavla Lunder
četrtek  19h +Dominik Kovačič obl.
petek    19h +Janez Pirc – umrl v Ljubljani
sobota   17h Gora +starši Arko in sestra Francka