Avtor: Administrator Objavljeno: 30. 07. 2022

18. NEDELJA MED LETOM, 31. 7. 2022

Popoldne bo na Gori romarski shod za beatifikacijo Magdalene Gornik; ob 15h molitvena ura, ob 16h sv. maša.
Ob 16h bo pri sv. Marku pogreb +Milene Pajnič z mašo.

GODOVI: Danes sv. Ignacij Lojolski, jutri sv. Alfonz Ligvorij, v četrtek sv. Janez Vianej, v petek sv. Marija Snežna, zavetnica cerkve na Gori, kjer bo sv. maša ob 17h, v soboto Jezusova spremenitev na gori.
Danes teden bo 19. nedelja med letom in žegnanje na Gori, kjer bo sv. maša ob 10.30. V soboto tam ne bo maše.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. V petek bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 19h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Obhajilo na domu bo že v četrtek od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa preostale vasi.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Žimaric.
Od jutri pri Novi Štifti ne bo več frančiškana-duhovnika, ampak le brat Marijan. Ob torkih bom zato maševal tam ob 7.30 in v Sodražici ob torkih ne bo maše. Popoldne pa bo ob ponedeljkih maša pri sv. Marku do vseh svetih, na Sedlu pa ob torkih.

nedelja   7h za farane
               10h +Ivan Hočevar obl.
               16h Gora +Janez Kraljič
               16h + sv. Marko +Milena Pajnič pogreb
ponedeljek 7h +druž. Belaj in Terezija Lušin
               19h + sv. Marko +France Arko
torek      16h +Vera Ošaben pogreb
               19h Sedlo +Jože Vovčko 1. obl.
sreda      7h +Janez, Pavla in Marinka Knavs
četrtek    19h +Jože Indihar 1. obl.
petek      17h Gora +Gornik (Matevževi)
               19h v zahvalo za življenje
sobota    19h +Kristina in Ivan Gornik Janeži