Avtor: Administrator Objavljeno: 26. 11. 2022

1. ADVENTNA NEDELJA, 27. 11. 2022

GODOVI: Danes sv. Modest in Virgil, jutri sv. Katarina Labure, v sredo sv. Andrej apostol, v soboto sv. Frančišek Ksaver.
Danes teden bo 2. adventna nedelja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Jutri (ponedeljek) ob 19h bo v župnijskem domu sestanek za starše prvoobhajancev.
V torek se začne devetdnevnica v čast Brezmadežni, ki bo vsak delavnik ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci. V četrtek bo pol ure pred mašo molitev rožnega venca.
Petek bo prvi v mesecu. Obhajilo na domu bo že v sredo od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa ostale vasi.
Maše na Sedlu bodo ob 15.30.
V soboto ob 17h bo miklavževanje v šolski dvorani.

nedelja  7h za farane
           10h +Janez Milavec
ponedeljek   7h +rodbin Andoljšek, Lekšan in Truden
           16h Gora +Angelca Mihelčič
torek   18h Angelca Šilc 7. d.
sreda   15.30 Sedlo v čast sv. Antonu
           18h +France in Pavla Rus
četrtek 18h +Alojz Lušin Zapotok
petek  18h +Marko Vesel obl.
sobota 16h Gora +Knavs in Turk
           18h +Andrej Vovko