Avtor: Administrator Objavljeno: 24. 12. 2022

TEDENSKA OZNANILA

BOŽIČ 25. 12. 2022

Ves teden obhajamo božično osmino – bogoslužni praznik. Jutri je sv. Štefan - sv. maši bosta ob 9h v Sodražici in ob 10.30 na Gori. V Sodražici bo pri maši tudi blagoslov kolednikov, ki vas bodo po maši v 12-ih skupinah obiskali po vsej župniji. Je tudi državni praznik dan samostojnosti. v torek sv. Janez apostol, v sredo bo praznik sv. nedolžnih otrok – dan molitve za nerojeno človeško življenje. Ker letos ni nedelje med božičem in novim letom, se praznik Svete Družine obhaja v petek. Maša bo tudi na Sedlu.  v soboto bo zadnji dan leta, sv. Silvester papež. V župnijski cerkvi bo ob 9h sv. maša v zahvalo in zahvalna pesem. Večerne maše ne bo. Ob 18h obhajajmo drugi sveti večer.
Danes teden bo novo leto – Marija sv. Božja Mati in svetovni dan miru. Sv. maše bodo ob 10h in 16h v Sodražici in ob 10.30 na Gori zjutraj ne bo maše.
V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

božič    00h za farane
             8h Sedlo +starši Oražem in sestra Majda
              10h +France Lavrič 1. obl.
ponedeljek       9h +Janez Milavec obl.
             10.30 Gora +Štefanovi
torek     18h +Ivan Virant in Mira Pirc obl.
sreda     7h +Jože Starc
             16h Gora za zdravje
četrtek  18h +Janez Arko obl.
petek    15.30 Sedlo +Kristina Belaj
             18h +Marija Cvar 7. d.
sobota   9h v zahvalo
             nedelja 10h Bogdan Adamič obl.
             10.30 Gora +Frančiška Debeljak
             16h za farane