Avtor: Administrator Objavljeno: 24. 06. 2023

12. NEDELJA MED LETOM, 25. 6. 2023

V četrtek bo slovesni praznik apostolskih prvakov sv. Petra in Pavla. Sv. maši bosta ob 8h in 19h v Sodražici ter ob 17h na Gori. Zjutraj bo pol ure pred mašo izpostavljeno sveto Rešnje telo. Ob 9h bo v ljubljanski stolnici slovesnost mašniškega posvečenja. Za ljubljansko nadškofijo bo posvečen: Blaž Zorko – Ljubljana Koseze. Iz Ljubljane pa je tudi dominikanec Drago Ferencek Ljubljana – Sv. Križ. Novomašnika priporočam v molitev.
GODOVI: jutri sv. Ciril Aleksandrijski, v torek sv. Ema Krška, v sredo sv. Irenej, v petek prvi mučenci rimske cerkve.

Danes teden bo 13. nedelja med letom – nedelja Slovencev po svetu. Ker bo ob 10h glavna prireditev na trgu ob tržnem dnevu, bo druga maša ob 9h.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zapotoka – Mali Zapotok.

nedelja 7h za farane
             10h +druž. Mihelič Zamostec
ponedeljek     7h +Aleksander Vesel – dar Troha
             19h sv. Marko +Marija Tanko obl.
torek    19h Sedlo +Jože in Frančiška Hočevar
sreda    7h +Janez Modic 30. d.

četrtek 8h +Dominik Kovačič obl.
             17h Gora +Anica Gornik
             19h +France Lesar obl.
petek    19h +Jože Žlindra obl.

sobota  17h Gora +Anica Lavrič
             19h +Lojze in Slavka Benčina