Avtor: Administrator Objavljeno: 29. 07. 2023

17. NEDELJA MED LETOM, 30. 7. 2023

Po vseh mašah bo blagoslov avtomobilov. V zahvalo za srečno vožnjo ob blagoslovu darujmo za misijonska vozila.
GODOVI: jutri sv. Ignacij Lojolski, v torek sv. Alfonz Ligvorij, v petek sv. Janez Vianej, v soboto sv. Marija Snežna, zavetnica cerkve na Gori, kjer bo sv. maša ob 17h.

Danes teden bo praznik Jezusove spremenitve na gori in žegnanje na Gori, kjer bo sv. maša ob 10.30.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. V petek bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 19h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Obhajilo na domu bo že v četrtek od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa preostale vasi.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Podklanca.

nedelja   7h za farane
            10h +France Vesel Kurirska
ponedeljek    7h +Jože Rus obl.
            19h sv. Marko +Ivan Čampa Zapotok
torek   19h Sedlo +Hribarjevi Jelovec
sreda   7h +Janez Pavla in Marinka Knavs
četrtek 17h +Anton Mihelič pogreb
            19h +Janko Debeljak 7. d.
petek   19h +Ivan Hočevar obl.
sobota 17h Gora za zdravje
            19h +Vera Ošaben obl.