Avtor: Administrator Objavljeno: 25. 11. 2023

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA, 26. 11. 2023

GODOVI: jutri sv. Modest in Virgil, v torek sv. Katarina Labure, v četrtek sv. Andrej apostol.
Ta teden je teden Karitas, ki nas kliče k pomoči ljudem v stiski. V sredo bo dobrodelni koncert Klic dobrote z radijskim in TV prenosom, ob katerem smo povabljeni k pomoči.
Danes teden bo 1. adventna nedelja in nedelja Karitas. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Jutri (ponedeljek) ob 18h bo v župnijskem domu sestanek za starše prvoobhajancev.
V sredo ob 18h bo seja ŽPS v župnijskem domu.
V četrtek se začne devetdnevnica v čast Brezmadežni, ki bo vsak delavnik ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi. V četrtek bo pol ure pred mašo molitev rožnega venca.
Petek bo prvi v mesecu. Obhajilo na domu bo v četrtek od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa ostale vasi.
V nedeljo ob 17h bo miklavževanje v šolski dvorani.
Za čiščenje in ureditev cerkve prosim prvo skupino s Podgorske.
Danes so nova tiskana oznanila.

nedelja  7h za farane
              10h +Fani Rigler r. Drobnič
ponedeljek 7h +Janez Milavec
torek      16h Sedlo +Pavla Bartol Mali Log
sreda     7h +Janko Debeljak
              16h Gora za zdravje
četrtek   18h +Edvard Trhlen obl.
petek     18h +Janez Levstek in +druž. Perovšek
sobota   16h Gora za zdravje