Avtor: Administrator Objavljeno: 27. 01. 2024

4. NEDELJA MED LETOM, 28. 1. 2024

V petek bo zadnji božični praznik – Gospodovo darovanje ali svečnica. Sv. maši bosta ob 8h in 18h v Sodražici in ob 16h na Gori. Pri mašah bo tudi blagoslov sveč.
GODOVI: Danes sv. Tomaž Akvinski, v sredo sv. Janez Bosko, v četrtek sv. Brigita, v soboto sv. Blaž. Pri maši bo tudi blagoslov sv. Blaža.

Danes teden bo 5. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za župnijo. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Petek bo tudi prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Obhajilo na domu bo že v četrtek od Zapotoka do Sodražice in Gora, v petek pa preostale vasi.
Za čiščenje in ureditev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zavrti.

nedelja 7h za farane
            10h +Anton in Stana Mestek
ponedeljek     7h +Matjaževi
torek    16h Sedlo v čast Sveti družini v zahvalo za 50 let zakona

sreda    7h druž. Mihelič in Adamič
            16h Gora +Tekavčič in Florjančič
četrtek 18h +Boris Pirc 1. obl.
petek   8h +Dominik in vsi +Bartol Hosta
            16h Gora +Pepca Jakše, Anica Gornik in Marija Arko
            18h +Jože Šega 30. d.
sobota  16h Gora +Mihael in Marta Košmrlj
            18h +Dominik Kovačič 30. d.
nedelja 7h za farane
            10h +Milan Pakiž obl.