Avtor: Administrator Objavljeno: 16. 02. 2024

1. POSTNA NEDELJA, 18. 2. 2024

Popoldne ob 14.30 bo križev pot na Gori.
GODOVI: Danes sv. Frančišek Clet, v sredo sv. Peter Damijani, v četrtek sedež apostola Petra, v petek sv. Polikarp, v soboto sv. Matija apostol.

Danes teden bo 2. postna nedelja.
V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
V petek bo obletnica smrti Magdalene Gornik. Romarski shod bo v župnijski cerkvi v Sodražici. Ob 15.15 bo molitev rožnega venca pred Najsvetejšim zakramentom in ob 16h sv. maša, ki jo bo daroval nadškof msgr. Stanislav Zore, postulator msgr. Franci Petrič pa bo predstavil potek postopka za beatifikacijo. Po maši pa bo tudi še v cerkvi premierna uprizoritev filma z naslovom Okronana o njenem življenju, ki ga je pripravil filmski studio Siposh. Mašo bo mogoče spremljati tudi v prenosu preko spleta na župnijski strani.
Verouka ta teden ne bo.
V nedeljo bo po obeh mašah predstavitev seminarja Vera in zdravje za duhovno in osebnostno rast.

nedelja 7h za farane
            10h +Janez, Pavla in Marinka Knavs
ponedeljek      7h +France Levstek obl.
torek    16h Sedlo +Frančiška in Viktor Mihelič obl.
sreda    7h +Karol in Marija Pajnič
četrtek  18h +France Rus 1. obl.
petek    16h v dober namen za beatifikacijo Magdalene Gornik
sobota  16h Gora +Anton Zalar