Avtor: Administrator Objavljeno: 13. 07. 2024

15. NEDELJA MED LETOM, 14. 7. 2024

Popoldne ob 16h bo pri sv. Marku pogreb +Matija Pužlja. Pri Novi Štifti pa bo prav takrat sv. maša in procesija v čast Karmelski Materi Božji.
GODOVI: jutri sv. Bonaventura, v torek Karmelska Mati Božja, v v soboto sv. Marjeta.

Danes teden bomo obhajali Magdalenino nedeljo in farno žegnanje. Pri obeh mašah bo darovanje za sončno elektrarno, ki je v tem tednu začela obratovati.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
V petek bo obletnica rojstva Božje služabnice Magdalene Gornik. Na Gori bo romarski shod: ob 15.45 molitvena ura in ob 17h sv. maša, ki jo bo daroval upokojeni nadškof Marjan Turnšek. V Sodražici bo v petek maša zjutraj.
Prihodnjo nedeljo ob 19.30 bo v sodelovanju z Občino Sodražica v naši župnijski cerkvi Magdalenin večer: koncert pevca Domna Kljuna s Svetega Gregorja.

nedelja 7h za farane
            10h +Simon in starši Lesar in druž. Oblak
            16h sv. Marko +Matija Puželj pogreb
ponedeljek               po namenu
torek             po namenu
sreda    19h Sedlo +France Mihelič 7. d.
četrtek  19h +France Gornik 7. d.
petek    7h +sorodniki in dobrotniki
            17h Gora po namenu romarjev