Avtor: zusodrazica Objavljeno: 2. 06. 2012

SVETA TROJICA 3. 6. 2012

V četrtek bo zapovedani praznik sv. Rešnje telo in kri. Sv. maši bosta ob 8h in 19h. Pol ure pred obema mašama bo molitev pred Najsvetejšim zakramentom. Poskrbite, da se bodo tudi otroci udeležili sv. maše. Po večerni maši prosim može in fante, da pripravijo bandera za procesijo. Prav tako se pravočasno dogovorite za nosilce bander.

GODOVI: jutri sv. Bonifacij, v petek sv. Medard, v soboto sv. Primož in Felicijan.

Danes teden bo 10. nedelja med letom in zunanja slovesnost praznika sv. Rešnjega telesa. V čim večjem številu se udeležimo procesije, ki bo po jutranji maši. Zato bo sv. maša bo dopoldne samo ob 7h. Druga maša bo ob 19h. Otroci, zlasti prvoobhajanci naj pripravijo cvetje za potresanje pri kapelicah.

Po obeh mašah se v župnijskem domu  lahko prijavite za oratorij. Prijave bodo sprejemali še v soboto od 10h do 11h in v nedeljo po procesiji.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino z Zavrti.

nedelja     7h za farane

10h +Janez in Anton Lovšin

ponedeljek         7h +Vinko Čampa obl.

19h Sedlo +Terezija Prijatelj 1. obl.

torek        7h udje bratovščine sv. Uršule

19h sv. Marko +druž. Oblak in Kosovi