Avtor: zusodrazica Objavljeno: 12. 01. 2013

JEZUSOV KRST 13. 1. 2013

GODOVI: v četrtek je god sv. Antona puščavnika – ob 9h bo sv. maša v čast sv. Antonu na Strmci, v Sodražici zvečer ne bo maše.
Danes teden bo 2. nedelja med letom. Pri obeh mašah bo nabirka za elektriko in ogrevanje. V ta namen naj bi vsak odrasel faran prispeval vsaj 5€. Po jutranji maši bo seja ŽPS.
V torek ob 19h bo v župnijskem domu drugo srečanje za starše birmancev. Če je mogoče, naj bi se srečanj udeleževala oba starša, kadar pa to ne gre, pa gotovo vsaj eden. Če imate že izbranega botra, je tudi lepo povabljen, da se pridruži.
V petek bo začetek molitvene osmine za edinost kristjanov.
V župniji Cerklje ob Krki so pripravili igro z naslovom V imenu ljudstva in govori o škofu Stanislavu Leniču ter jo želijo predstaviti tudi pri nas. To se bo zgodilo v nedeljo, 27. januarja ob 18h v stari dvorani v osnovni šoli. Že sedaj lepo povabljeni.

nedelja 7h za farane
           10h +Milan Matko obl.
ponedeljek 7h +France Mihelič Podklanec obl.
           15.30 Sedlo +Ana in Anton Mestek
torek 7h +Alojz in Angela Debeljak
sreda 7h +Marija Kamenšek obl.
četrtek 9h Strmca +Cvetka in Jože Vesel
petek 7h +Alojz Zajc