Avtor: zusodrazica Objavljeno: 26. 01. 2013

3. NEDELJA MED LETOM 27. 1. 2013

Nocoj ob 18h bo v stari dvorani v osnovni šoli igra z naslovom V imenu ljudstva. Lepo povabljeni.
V soboto bo zadnji božični praznik – Gospodovo darovanje ali svečnica. Sv. maši bosta ob 8h in 18h. Pri obeh mašah bo tudi blagoslov sveč.
GODOVI: Danes sv. Angela Merici, jutri sv. Tomaž Akvinski, v četrtek sv. Janez Bosko, v petek sv. Brigita.
Danes teden bo 4. nedelja med letom. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev ogrevanja v cerkvi. Je tudi god sv. Blaža. Po obeh mašah bo mogoče prejeti še blagoslov na priprošnjo sv. Blaža.
Petek bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 17h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 18h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
V soboto po maši bo ob v župnijskem domu družabno srečanje za vse animatorje, sotrudnice in ostale pomočnike kluba Kresnička.
Danes je nova Družina, Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja 7h za farane
            10h +Jože Perušek obl.
            15h +Marija Klun pogreb
ponedeljek 7h +France Novak
                  16h Sedlo +druž. Levstek
torek 7h +Andrej Kovačič 30. d.
sreda 7h +Slavka Bogataj
četrtek 18h +Marta Urh
petek 7h +Ivan in Anica Adamič obl.
         18h +Tadeja Mraz
sobota 8h +Marija in Karel Košmrlj
           18h +Marija Klun 7. d.
nedelja 7h za farane
           10h +Drago Levstek 1. obl.