Avtor: zusodrazica Objavljeno: 30. 03. 2013

VELIKA NOČ 31. 3. 2013

Ves teden je velikonočna osmina. Jutri, na velikonočni ponedeljek bosta sv. maši ob 7h in 10h.

Danes teden bo 2. velikonočna – bela nedelja, nedelja Božjega usmiljenja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev v cerkvi. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Po jutranji maši bo seja ŽPS.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Maše na podružnicah in večerne v Sodražici bodo ob 19h. Delavniške maše bodo še v kapeli, ob sobotah v cerkvi.

Verouk bo ta teden samo v četrtek.

V soboto ob 20h bo prvo srečanje animatorjev za oratorij.

nedelja 7h za farane

10h +Janez Albreht

ponedeljek      7h +Milan Štupica 7. dan

10h +druž. Pakiž

torek      7h za duše v vicah

19h sv. Marko +Ivan Vesel

sreda      7h +Irena in Starši Trhljen 1. obl.

četrtek   19h +Ivanka Kraševec

petek     7h +Slavka Bogataj