Avtor: zusodrazica Objavljeno: 27. 07. 2013

17. NEDELJA  MED LETOM  28. 7. 2013

Danes je pri nas tudi Krištofova nedelja. Sedaj bo še blagoslov avtomobilov. V zahvalo in prošnjo za srečno vožnjo ob blagoslovu darujmo za misijonska vozila. Vzemite nalepke in molitev.

GODOVI: jutri sv. Marta, v torek sv. Peter Krizolog, v sredo sv. Ignacij Lojolski, v četrtek sv. Alfonz Ligvorij.

Danes teden bo 18. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev v cerkvi. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino s Podgorske c.

V petek ob 20h bo v cerkvi pri Novi Štifti predstavitev četrte pesniške zbirke Stanke Mihelič z naslovom Pesem neba. Lepo vabljeni.

nedelja   7h za farane

10h +Ivo Šilc

ponedeljek       7h +Jože in Marija Žlindra obl.

19h Sedlo somaševanje: +Frančiška Arko obl.; +Marija Oražem; +druž. Virant;                                                             +Jožefa in Janez Mihelič obl.

torek      7h +Ana Vesel

sreda      po namenu