Avtor: zusodrazica Objavljeno: 21. 06. 2014

12. NEDELJA MED LETOM,  22. 6. 2014

Druga maša bo ob 19h.

V torek praznik rojstva Janeza Krstnika.

V petek bo praznik Srca Jezusovega; po maši ob 7h bodo tudi litanije s posvetitvijo Srcu Jezusovemu. V soboto bo Marijino Brezmadežno Srce.

Danes teden bo slovesni praznik apostolskih prvakov sv. Petra in Pavla. Ker bo ob 10h glavna prireditev na trgu ob tržnem dnevu, bo druga maša ob 9h. Ob 16h bo v ljubljanski stolnici slovesnost mašniškega posvečenja. Novomašniki: Andrej Naglič Ribno, Mohar Rihtaršič, Selca; salezijanec Primož Korošec, Šmartno v Tuhinju,

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom; molimo posebej za novomašnike.

V sredo bo državni praznik dan državnosti. Te dni smo povabljeni k molitvi za domovino in k 24 urnemu postu za domovino.

Frančiškanski samostan Nova Štifta in občina Sodražica ob dnevu državnosti vabita k sveti  maši za domovino in na koncert vokalne skupine Candela,  na večer pred praznikom v torek, 24. junija ob 19.00 v cerkev Marije Vnebovzete pri Novi Štifti.

Danes je novomašna Družina.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino s Peska.

nedelja 7h za farane

19h +Rafael Zbačnik 30. d.

ponedeljek      7h +Franc Pirc Sodražica obl.

19h  Sedlo +Drago Košir Jelovec obl.

torek      7h +Marija Pšenica

sreda      7h +France Levstek 30. d.

četrtek   19h +Marija Gregorič

petek     7h +Peter Krže 7. d.

sobota    19h +Anton Arko Žimarice

nedelja 7h za farane