Avtor: zusodrazica Objavljeno: 26. 07. 2014

17. NEDELJA MED LETOM,  27. 7. 2014

Danes je pri nas tudi Krištofova nedelja. Sedaj bo še blagoslov avtomobilov. V zahvalo in prošnjo za srečno vožnjo ob blagoslovu darujmo za misijonska vozila. Vzemite nalepke in molitev.

GODOVI: jutri sv. Viktor, v torek sv. Marta, v sredo sv. Peter Krizolog, v četrtek sv. Ignacij Lojolski, v petek sv. Alfonz Ligvorij.

Danes teden bo 18. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo in ureditev v cerkvi. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane iz Kurirske ulice.

Danes je nova Družina in Ognjišče.

nedelja 7h za farane

10h +France Turk -Petehovi

ponedeljek      7h +Anton Arko Zamostec

19h  Sedlo +Frančiška Arko obl.

torek      7h +druž. Peteh

19h  sv. Marko +druž. Starc, Mohar in Malerič

sreda      7h +Peter Krže

četrtek   19h +starši Kovačič in Zdenka Arko

petek     7h oba +Franceta Francelj obl.

sobota    19h +Mariji v zahvalo

nedelja 7h za farane