Avtor: zusodrazica Objavljeno: 31. 10. 2014

SPOMIN VERNIH RAJNIH,  2. 11. 2014

Po jutranji maši bo molitev za rajne na pokopališču.

GODOVI: jutri sv. Viktorin Ptujski, v torek sv. Karel Boromejski, v sredo sv. Elizabeta in Zaharija, v četrtek sv. Lenart.

Danes teden bo 32. nedelja med letom in zahvalna nedelja. Pri obeh mašah  bo darovanje za obnovitvena dela v cerkvi. Je tudi obletnica posvetitve lateranske bazilike v Rimu.

Ob delavnikih bodo maše v kapeli v župnijskem domu, v soboto v cerkvi.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 17h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo sv. maš s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zamostca –Grdi dol. Za zahvalno nedeljo okrasimo cerkev s pridelki zemlje in izdelki suhe robe. Tudi drugi povabljeni, da prispevate lepe pridelke in izdelke za okrasitev cerkve.

nedelja 7h za farane

10h za duše v vicah

ponedeljek      7h +Marta Urh obl.

16h  Sedlo +Viktor in Frančiška Mihelič obl.

torek      7h +Dušan Gačnik

16h  sv. Marko +starši Kožar Sinovica 3

sreda      7h +Anton Arko Zamostec

četrtek   18h +Marija Mihelič Pesek

petek     7h +udje bratovščine sv. Uršule

sobota    18h +Andrej Benčina

nedelja 7h za farane

10h +Marija in Karel Košmrlj obl.