Avtor: zusodrazica Objavljeno: 12. 12. 2014

3. ADVENTNA NEDELJA,  14. 12. 2014

V torek bo začetek božične devetdnevnice. V Sodražici bo maša z devetdnevnico ob 18h v kapeli v župnijskem domu. V četrtek ste pol ure pred mašo povabljeni k molitvi rožnega venca. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci. V soboto bo maša v cerkvi, ker bo tudi spovedovanje.

Otroci od 4. razreda naprej bodo ta teden pri veroučnih urah imeli sv. spoved in naj prihajajo v župnijski dom.

Danes teden bo 4. adventna nedelja. Skavti nam bodo prinesli luč miru iz Betlehema.

V petek ob 15h bo priprava jaslic. Tudi letos bodo sodelovali člani ŽPS, povabljeni pa tudi drugi.

V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred Božičem. V soboto bo    spovedovanje od 1715 in med mašo, v nedeljo od 615 in med obema mašama. Na Rakovniku je priložnost za spoved od torka vsak dan od 9. do 12. ter 15. do 19. ure.

Za čiščenje in ureditev cerkve prosim prvo skupino iz Zapotoka v soboto po končanem pripravljanju jaslic.

nedelja 7h za farane

10h +Andrej Benčina

ponedeljek      7h +Andrej Kovačič obl.

15.30  Sedlo +Alojz Mihelič

torek      15.30  sv. Marko +Marija Lušin Zapotok

18h +Vedeči Globel

sreda      18h +Marija Mihelič Pesek

četrtek   18h +druž. Košir

petek     18h +Marija Lovrenčič 7. d.

sobota    18h +Leopold Lovšin 30. d.

nedelja 7h za farane

10h +Jožefa Šepec