Avtor: zusodrazica Objavljeno: 7. 03. 2015

3. POSTNA NEDELJA,  8. 3. 2015

Ob 14h bo križev pot v župnijski cerkvi.

Danes teden bo 4. postna in papeška nedelja – obletnica izvolitve papeža Frančiška. Pri obeh mašah bo zahvalna pesem. Nabirka bo za semenišče. Pred obema mašama bo molitev za domovino.

V torek ob 19h bo v župnijskem domu srečanje za starše birmancev.

V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom in križev pot. Tudi v četrtek posebej molimo za domovino. Povabljeni smo tudi k dnevu posta za domovino.

V nedeljo ob 15h bo v ljubljanski stolnici posvečen novi ljubljanski pomožni škof dr. Franc Šuštar. Spomnimo se ga v molitvi.

V soboto, 21. marca bo v župnijskem domu postna duhovna obnova od 15h do 19h, ki jo bo vodil jezuit g. Silvo Šinkovec.

Prenova v duhu vabi na vseslovensko romanje v Medjugorje od torka do petka v velikonočni osmini. Plakat z informacijami je na oglasni deski.

nedelja 7h za farane

10h +druž. Mihelič Zavrti

14h križev pot v župnijski cerkvi

ponedeljek      7h +starši Starc in Gornik

17h Sedlo +druž. Zbačnik Podklanec

torek      7h +Slavka in Ivana Lavrič

sreda      7h +Janez Vesel obl.

četrtek   18h +Ivanka Gornik 30. d.

petek     7h +Angela Mihelič

sobota    18h +Jože in Ivana Pirnat