Avtor: zusodrazica Objavljeno: 14. 03. 2015

4. POSTNA NEDELJA,  15. 3. 2015

Danes ob 15h bo v ljubljanski stolnici posvečen novi ljubljanski pomožni škof dr. Franc Šuštar. Danes zato križevega pota ne bo. Novi škof bo 27. aprila tudi imel pri nas sv. birmo.

V četrtek bo sv. Jožef, slovesni praznik, sv. maši bosta ob 8h in 18h. Pol ure pred jutranjo mašo bo izpostavljeno Najsvetejše. Od praznika sv. Jožefa do Gospodovega oznanjenja Mariji je tudi teden družine.

GODOVI: jutri sv. Hilarij, v sredo sv. Ciril Jeruzalemski.

Danes teden bo 5. postna – tiha nedelja. Vzeli boste lahko oljko za blagoslov na cvetno nedeljo. Darovi za oljko bodo namenjeni za obnovo istrskih cerkva.

V soboto bo v župnijskem domu postna duhovna obnova, ki jo bo vodil jezuit g. Silvo Šinkovec. Začetek bo ob 15h, sklep s sv mašo ob 18h. Namenjena je vsem kot duhovna priprava na veliko noč. Še posebej pa lepo povabljeni vsi župnijski sodelavci (ŽPS, Karitas, pevci, bralci, člani molitvenih skupin…). Med mašo bo tudi priložnost za sv. spoved.

Za čiščenje in ureditev cerkve prosim naslednjo skupino iz Globeli.

nedelja 7h za farane

10h +Mirko Klun obl.

ponedeljek      7h +Marija Mihelič Pesek

17h Sedlo +Marija Oražem

torek      7h +druž. Gregorič Podklanec

17h sv. Marko +druž. Bartol in Čampa

sreda      7h +Edvard Trhlen

četrtek   8h +Jože Levstek

18h +Mira Pirc 7. d.

petek     7h +Marta Urh

sobota    18h +Karolina Oražem obl.

nedelja 7h za farane

10h +Jože Mohar obl